nowe domy gliwice zabrze

Co powinien oferować dobry deweloper?

Nowe domy Bytom najczęściej kojarzymy praktycznie ze skorupami, czyli z tak zwanymi budynkami w stanie deweloperskim. Określenie stan deweloperski oznacza w praktyce zamknięcie bryły budynku, które jest jeszcze bardzo daleko od stanu budynku, który umożliwiałby wprowadzenie się do niego rodziny. Jest to jednak wszystko, na co przeciętny deweloper Śląsk jest w stanie się zdecydować. Trzeba jednak wymagać czegoś więcej, ponieważ domy Bytom wcale nie muszą tak wyglądać.

Stan deweloperski zamknięty jest reliktem poprzednie epoki niedostatków, gdzie dom wykańczało się latami, ponieważ po prostu nie można było dostać odpowiednich materiałów. Dzisiaj oczywiście nie jest to problem i każdy deweloper Gliwice czy inny deweloper budujący domy Pyskowice jest w stanie zaoferować nam budynek w pełni wykończony. Dla niego jest to jednak poważny wysiłek przy bardzo niewielkim wzroście dochodu, więc zwykle nie chce tego robić.

My, jako klienci, powinniśmy jednak naciskać na deweloperów, by właśnie w stanie w pełni wykończonym oddawali na budynki. Jest to dla nas z gigantyczną korzyścią, która w dodatku pojawia się na kilku polach. Przede wszystkim, odpowiedzialność stosunku do nas ponosi tylko jeden podmiot, czyli deweloper. Jest to ważne, ponieważ osobne negocjowanie z każdą firmą, która zajmowała się chociażby najmniejszymi elementami budowy, to duży problem. Istotne jest także to, że za wszystko płacimy za jednym zamachem i dlatego nie tylko możemy liczyć na odpowiednie zniżki, ale też nie ma problemy z tym, że jakieś koszty nas zaskoczą.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s